Реєстрація на міжнародну програму Nima
Ваш email
Ваше Імя
Ваш телефон
Натискаючи кнопку "Зареєструватися" ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденціальності
Close
Close
З'явились запитання
Подзвони нам

FAQ

EMC (European Marketing Confederation) (м.Брюссель, Бельгія) – одна з найбільших організацій з маркетингу, асоціації якої працюють по усій Європі, впроваджуючи найкращі практики в галузі маркетингу, комунікацій
та продажів.
Що таке EMC?
EQF – це європейська система класифікації знань та вмінь професіоналів різних рівнів, яка є загальною для усієї Європи. Ця кваліфікаційна система дозволяє прирівняти навчальні системи кожної країни у межах Європи та використовувати диплом по всій її території.
Що таке диплом EQF?
Скільки усього є рівнів EQF і який саме дає програма NIMA?
Педставлена CREATIVE BRAND MARKETING ACADEMY програма NIMA передбачає 4 рівень кваліфікації.
Усього кваліфікаційна рамка EQF передбачає 8 рівнів, кожен з яких відповідає певному набору знань та практичних навичок:
Як і де відбувається навчання?
Програма NIMA передбачає дві форми навчання – дистанційну та on-line. Обидві форми навчання передбачають економію Вашого часу та коштів, адже при on-line, навіть якщо Ви з іншого міста або навіть країни, Вам не потрібно витрачатися на дорогу та проживання, а при дистанційній формі Ви поєднуєте на рiзних етапах навчання аудиторні заняття у CREATIVE BRAND MARKETING ACADEMY з викладачами і самостiйну роботу з матерiалами навчальної on-line платформи NIMA, індивідуальний доступ до якої Ви отримуєте безпосередньо від Nethreland Institute of Marketing (Нідерланди). Це зручно та ефективно.


Хто викладачі програми?
Викладачі програми – виключно практикуючі маркетологи, основним завданням яких є не лише якісно подати матеріал програми NIMA, але й на своїх реальних кейсах та прикладах адаптувати програму під реалії українського ринку, українського споживачі та українського законодавства. Кожен викладач є особисто затверджений Nethreland Institute of Marketing та пройшов попереднє навчання.

Детальніше про лекторів програми
Який документ я отримаю вкінці навчання?
Кожен студент після завершення навчання отримає Сертифікат CREATIVE BRAND MARKETING ACADEMY. Також Ви маєте можливість пройти міжнародну сертифікацію та отримати Міжнародний диплом EQF та диплом Netherlands Institute of Marketing.
Чи оплачується додатково міжнародна сертифікація?
Так. Міжнародна сертифікація оплачується додатково у розмірі 350 euro. З 2021 CREATIVE BRAND MARKETING ACADEMY пішла на безпрецеднтний крок і включила вартість іспиту у ціну навчання, щоб зробити програму Nima більш доступною.
Чи всі, хто здає іспит, отримає Міжнародний диплом?
Одним з принципів програми NIMA є те, що диплом NIMA по усьому світі можуть мати лише ті спеціалісти, які дійсно його заслуговують. Саме тому CREATIVE BRAND MARKETING ACADEMY жодним чином не може гарантувати складання іспиту студентом. Все, за що відповідає академія – це максимально якісна підготовка студентів до здачі міжнародної сертифікації згідно правил та норм, встановлених Netherlands Institute of Marketing. Результат тестування залежатиме виключно від студента та зануренню його у навчальний процес.
Як саме відбувається іспит?
Дату Міжнародного іспиту призначає Netherlands Institute of Marketing. Іспит відбувається on-line за присутності представника Netherlands Institute of Marketing по online зв'язку у реальному часі або представник Netherlands Institute of Marketing особисто прилітає на іспит. У зазначений день та час, Ви приходите у CREATIVE BRAND MARKETING ACADEMY з власним ноутбуком. Рівно у призначений час Netherlands Institute of Marketing відкриває Вам індивідуальний доступ до екзаменаційної онлайн платформи і рівно через зазначений на іспит відрізок часу, доступ автоматично закривається.
Скільки триває іспит?
Іспит складається з двох частин. Теоретичної та практичної. На теоретичну частину, яка включає в себе 45 тестових запитань відводиться рівно 90 хвл.. Практична частина складається з трьох реальних кейсів з відкритими запитаннями і передбачає 120 хвл. Між першої і другою частиною іспиту передбачена перерва
у 20 хвл.
Що робити, якщо мені не вдасться скласти іспит?
Якщо з якихось причин, Вам не вдасться скласти іспит, впродовж 3х місяців у Вас є можливість повторно спробувати свої сили. Повторе складання іспиту передбачає оплату у розмірі 70 євро.
Made on
Tilda